Futboliuko 2x2 turnyras skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

• Paskelbė : Dalė Keparutienė
  • Paskelbta: 2024-03-14
  • Kategorija: Varžybos

2024 m. kovo 13 dieną Butrimonių gimnazijos sporto salėje Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokytojas Vidutis Šurskas organizavo futboliuko 2x2 turnyrą Alytaus rajono 8-9 metų amžiaus vaikams . Varžėsi  7-ios komandos iš Butrimonių, Simno ir Alytaus. Po dvi valandas trukusių emocingų kovų paaiškėjo turnyro nugalėtojai, jais tapo Butrimonių futbolo skyriaus pirmoji  komanda, atstovaujama Dominyko ir Dovydo, antri liko Pirmojo Alytaus Fk „Spartukai“ (Emilis ir Jokūbas), treti Butrimonių antroji komanda (Benas, Martynas ir Matas). Komandas varžyboms ruošė laisvasis mokytojas Valdas Valvonis ir futbolo mokytojas Vidutis Šurskas. Šį kartą už prizininkų trejeto liko keturios Simno gimnazijos mokytojo Juozo Bagdanavičiaus treniruojamos komandos. Pasibaigus renginiui visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti  Alytaus r. meno ir sporto mokyklos įsteigtais dalyvio medaliais, o nugalėtojai ir prizininkai atitinkamos vietos taurėmis ir medaliais.