Vaikų dziudo varžybos „Imtynės kitaip“

• Paskelbė : Dalė Keparutienė
  • Paskelbta: 2023-11-27
  • Kategorija: Varžybos

2023 m. lapkričio 24 d.  Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokiniai dalyvavo Alytaus dziudo klubo „Simba“  organizuojamose dziudo vaikų varžybose „Imtynės kitaip“ . Varžybų tikslas buvo nenumesti savo priešininko, bet išstumti iš tatamio kovos ribų. Mūsų mokyklos mokiniai, treniruojami mokytojų Rolando Lukoševičiaus ir Tomo Grigo,  varžybose  iškovojo tris pirmąsias, tris antrąsias ir vieną trečią vietą.  Savo amžiaus grupėje ir savo svorio kategorijose čempionais tapo Simno skyriaus mokiniai Matas Mortūnas ( iki 55 kg.), Nojus Radzevičius ( iki 27 kg.) , ir Krokialaukio skyriaus mokinys Denisas Kabašinskas ( iki 32 kg.) . Antrąsias vietas iškovojo Nojus Šemiotas ( iki 34 kg.  ) Augustas Valentinavičius ( iki 40 kg.), Simno skyrius , ir Krokialaukio skyriaus mokinys Dalius Kabašinskas ( iki 30 kg.). Trečią vietą svorio kategorijoje iki 30 kg. Simno skyriaus mokinė Aurėja Sajavičiūtė, ji savo svorio kategorijoje buvo jauniausia sportininkė. Sveikiname jaunuosius varžybų čempionus!