Alytaus r. meno ir sporto mokyklos vasaros irklavimo džiaugsmai ir laimėjimai

• Paskelbė : Dalė Keparutienė
  • Paskelbta: 2023-08-30
  • Kategorija: Varžybos

2023 m. liepos 26-30 d. mokyklos sporto skyriaus mokiniai: Martynas Gecevičius, Aivaras Jonauskas, Titas Barysas ir komandos kapitonas Vakaris Sukackas, atstovaudami Lietuvai, dalyvavo jaunučių pasaulio čempionate, kuris vyko Belfaste, Šiaurės Airijoje.

Jaunučių pasaulio čempionate dalyvavo 16 komandų iš Pietų Afrikos, Kinijos, Čekijos, Portugalijos Danijos, Airijos, Anglijos, ir t.t.  Lietuvos rinktinė užėmė 4 vietą. Komandos kapitonas Vakaris Sukackas tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju. Labai didžiuojamės ir džiaugiamės savo auklėtinių pasiekimais!

2023 m.. rugpjūčio 11-12 d. Tarptautiniame turnyre "Lenkijos taurė", mokyklos atstovaujama irkluotojų komanda (Martynas Gecevičius, Aivaras Jonauskas, Titas Barysas, Deivydas Karpis, Mantas Karpis, Rasa Ribačiauskaitė  ir komandos kapitonas Vakarais Sukackas) iki 12 metų amžiaus  grupėje užėmė 3 vietą.

2023 m. rugpjūčio 26 d. Trakuose vyko Lietuvos jaunimo čempionatas, kuriame dalyvavo bendra Daugų  MSM ir Alytaus SRC komanda, kuri tapo Lietuvos jaunimo čempionais.  Daugų auklėtiniai Nojus Serkovas, Nojus Sukackas ir Justas Serkovas pasipuošė garbingai iškovotais aukso medaliais.

Rugpjūčio 27 d. Trakuose vyko suaugusiųjų kanupolo irklavimo čempionatas. Daugiau kaip po 5 m. pertraukos Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokinių  rinktinė, sudaryta iš trijų amžiaus grupių, dalyvavo suaugusiųjų vyrų čempionate. Įveikę Vilniaus, Trakų ir Kauno komandas, iškovojo bronzos medalius. Komandoje žaidė: Nojus Serkovas, Ernestas Dirsė, Justas Serkovas, Rojus Tupikas, Nojus Sukackas, Gabrielė Čepulytė.

Šis laimėjimas visiems priminė, kad Daugai vėl irkluoja ir turi gabių sportininkų!