Alytaus r. meno ir sporto mokyklos  mokinių dziudo varžybos, skirtos Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti

• Paskelbė : Dalė Keparutienė
  • Paskelbta: 2024-03-15
  • Kategorija: Varžybos

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos  mokinių dziudo varžybos, skirtos

Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti

2024 m. kovo 14 dieną Simno specialiosios mokyklos sporto salėje vyko Alytaus r. meno ir sporto mokyklos  Krokialaukio, Miroslavo, Simno skyrių ir Alytaus sporto ir reakrecijos centro dziudo mokinių varžybos, varžėsi jaunieji dziudistai (mergaitės ir berniukai gimę 2010 m. ir jaunesni). Geriausiai sekėsi Alytaus r. meno ir sporto mokyklos trenerių Rolando Lukoševičiaus ir Tomo Grigo auklėtiniams, kurie iškovojo šešias pirmąsias vietas, dvi  antrąsias ir tris trečiąsias vietas. Pagal svorio kategorijas Rolando Lukoševičiaus auklėtiniai pirmąsias vietas iškovojo Simno skyriaus dziudistai: Karina Ručytė, Nojus Šemiotas, Matas Mortūnas, Pijus ir Nojus Radzevičiai, trečią vietą iškovojp Ajus Armanavičius.  Krokialaukio skyriaus Tomo Grigo auklėtiniai: pirmą vietą Kajus Kastanavičius, antrąsias vietas iškovojo Denisas Kabašinksas, Dalius Kabašinskas,  trečiąsias vietas iškovojo Tadas Nastarenka, Adrijus Šukevičius. Varžyboms pasibaigus trenerių ir teisėjų sprendimu buvo išrinkti du techniškiausi varžybų dalyviai, tai Simno  skyriaus dziudistas Pijus Radzevičius ir Krokialaukio skyriaus dziudistas Dalius Kabašinskas. Jiems buvo įteiktos taurės, o varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais, šiuos prizus įsteigė  Alytaus r. meno ir sporto mokykla.