„Baltosios rožės“ tarptautinis kanupolo turnyras

• Paskelbė : Dalė Keparutienė
  • Paskelbta: 2024-06-25
  • Kategorija: Varžybos

2024 m. birželio 15-16 dienomis Alytuje vyko tarptautinis „Baltosios rožės“  kanupolo turnyras, kuriame puikiai sudalyvavo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos, irklavimo mokytojo, Rimo Sukacko treniruojami mokiniai. Jauniausiųjų grupėje U-12 komanda laimėjo „Baltosios rožės“ taurę. Komandoje žaidė mūsų jaunieji sportininkai: Rasa Arbačiauskaitė, Augustė Sukarevičiūtė, Mantas Karpis, Majus Sukarevičius, Motiejus Franckevičius, Nojus Jonauskas.  U-14 amžiaus grupėje komanda užėmė II- ąją vietą, kurioje rungtyniavo: Aivaras Jonauskas, Martynas Gecevičius, Gytis Žilinskas, Nojus Laurinavičius, Tomas Laurinavičius ir komandos kapitonas Vakaris Sukackas.  U-17 amžiaus grupėje komanada iškovojo dar vieną „Baltosios rožės“ taurę tapdami turnyro nugalėtojais. Komandą sudarė: Titas Barysas, Deivydas Karpis, Gabrielė Čepulytė, Vakaris Sukackas, Nojus Laurinavičius ir komandos kapitonas Nojus Sukackas. Tai puikus visų sportininkų rezultatas,  iš trijų amžiaus grupių iškovojo dvi nugalėtojų taures ir aukštąją  II ąją vietą.