Alytaus r. meno ir sporto mokyklos jaunųjų dziudistų startai Šakiuose

• Paskelbė : Dalė Keparutienė
  • Paskelbta: 2024-04-15
  • Kategorija: Varžybos

Sveikiname Alytaus r. meno ir sporto mokyklos, Simno skyriaus trenerio Rolando Lukoševičiaus jaunuosius dziudistus Iškovojus tris antrąsias ir tris trečiąsias vietas, 2024 m. balandžio 13 d. Šakiuose vykusiame Šakių rajono atvirame mokinių dziudo čempionate skirtame sporto klubo „Audra“ 25 metų jubiliejaus progai paminėti. Vaikų amžiaus grupėje Nojus Šemiotas svorio kategorijoje iki 34 kg iškovojo antrą vietą, Ajus Armanavičius ( iki 42 kg ) iškovojo trečią vietą. Jaunučių amžiaus grupėje Nojus Radzevičius ( iki 30 kg.) ir Matas Mortūnas ( iki 55 kg.) iškovojo antrąsias vietas, Pijus Radzevičius ( iki 38 kg.) ir Mantvydas Lenkauskas ( iki 81 kg.) iškovojo trečiąsias vietas.

Į šį čempionatą atvyko sportininkai iš Vilkaviškio, Kauno rajono, Kauno, Jurbarko, Alytaus rajono, Elektrėnų, Tauragės, Kėdainių ir Šakių. Viso per 160 sportininkų. Po apdovanojimų visi dalyviai mėgavosi jubiliejiniu tortu.