Svečiai iš „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos

  • Paskelbė : Dalė Keparutienė
  • Paskelbta: 2024-06-17
  • Kategorija: Renginiai

Svečiai iš „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos

2024 m. birželio 12 dieną Alytaus r. meno ir sporto mokykloje svečiavosi kolegos iš Vilniaus ,,Ąžuoliuko” muzikos mokyklos. Svečiai buvo maloniai sutikti ir supažindinti su mūsų mokyklos aplinka bei veikla.

Susitikimo metu, mokyklos direktorė Auksė Sapežinskienė pristatė mokyklą, jos istoriją, pasiekimus ir kasdieninę veiklą. Svečiai apžiūrėjo mūsų klases, koncertų-sporto salę, sporto patalpas, elingą, susipažino su mūsų mokyklos instrumentų  kolekcija. Buvo malonu pristatyti, kokią ypatingą vietą mūsų mokykla užima meno ugdymo srityje.

Bendraudami dalinomės mintimis apie ugdymo problemas ir naujoves muzikos srityje. Aptarėme įvairius klausimus, susijusius su mokymo metodikomis, mokinių motyvavimu ir muzikos ugdymo kokybės gerinimu. Tai buvo puiki proga apsikeisti patirtimi ir išgirsti vertingų patarimų iš kolegų.

Mokytojai iš ,,Ąžuoliuko” muzikos mokyklos išreiškė susižavėjimą mūsų mokyklos atmosfera, klasių apipavidalinimu ir nuveiktais darbais, o mes, įgijome naujų idėjų ir įkvėpimo toliau tobulinti savo veiklas. Šis susitikimas buvo ne tik naudingas, bet ir suteikė daug pozityvios energijos bei entuziazmo tolimesniam darbui.

Tikimės, kad tokie draugiški ir naudingi susitikimai taps gražia tradicija, skatinančia bendradarbiavimą ir mainus tarp įvairių muzikos-meno mokyklų bei prisidės prie dar geresnio jaunosios kartos muzikantų ugdymo.

Alytaus r. meno ir sporto mokykla

 

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos