Pivašiūnų globos namuose bendras muzikinis renginys "Skambančios stygos"

  • Paskelbė : Dalė Keparutienė
  • Paskelbta: 2023-11-24
  • Kategorija: Renginiai

Pivašiūnų globos namuose bendras muzikinis renginys "Skambančios stygos"

 

           2023 m. lapkričio 23 d. suaugusiųjų mokymo savaitei skirtą renginį Alytaus rajono savivaldybės Pivašiūnų  globos namuose, organizavo  Alytaus r.  meno ir sporto mokyklos ir  Alytaus r. Pivašiūnų gimnazijos mokiniai su mokytojais Laimute Aleksiupiene ir Algirdu Glovickiu. Renginio ,,Skambančios stygos“ tikslas buvo ne tik muzikuoti, bet  senjorus supažindinti su idiofonų ir membrafonų grupės muzikos instrumentais (lazdelėmis, kastanjetėmis, tarkomis, tarškučiais, marakasais, tamburinais, tablomis, lėkštėmis, trikampiais, kūno perkusija) ir suteikti jiems kažko naujo ir nepatirto.

          Mokytojas A. Glovickis entuziastingai ir suprantamai iliustravo kaip naudotis pateiktais   instrumentais skambant muzikai, kurią  akordeonu atliko Rūta ir Brigita (mokytoja Laimutė Aleksiupienė), smuiku griežė Rūta, Karolis, Rugilė, Kajus, Arnas (mokytojas Algirdas Glovickis).   

         Šis renginys ne tik leido senjorams mėgautis pačių sukurtais ritminiais muzikos garsais, bet ir skatino bendravimą tarp kartų, lavino ritmo jausmą ir aktyvino atmintį. Tuo pačiu metu, buvo prisiminta ir pagerbta Kariuomenės diena, kuriai nuostabią partizanų dainą padainavo Pivašiūnų gimnazijos trečios klasės mokinys  Kajus Latvėnas su mokytoju A. Glovickiu.

        Smagu, kad senjorai pasijuto laimingi ir pamaloninti savo pačių muzikavimu. Tariame ačiū už svetingumą ir dėkingumą, šiltą priėmimą globos namų direktoriui Sigitui Karlonui, kuris visuomet palaiko ir skatina tokius renginius.

 

                                                                Mokytoja metodininkė Laimutė Aleksiupienė

 

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos