Irklavimo sezonas uždarytas su trenksmu!!!

• Paskelbė : Dalė Keparutienė
  • Paskelbta: 2024-09-17
  • Kategorija: Varžybos

2024 m. rugsėjo 13-15 d. Šiauliuose vyko Lietuvos BKI moksleivių jaunučių ir jaunių čempionatas, kuriame dalyvavo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokiniai. Čempionate sportininkai varžėsi iš visos Lietuvos: Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Marijampolės, Plungės, Visagino ir kt. miestų. Mūsų mokyklos mokiniai labai sėkmingai sudalyvavo. Visą sezono darbą ir pastangas vainikavo 11 medalių komplektų. Geriausius rezultatus pasiekė Vakaris Sukackas iškovodamas  tris aukso, vieną sidabro ir du bronzos medalius.  Puikiai pasirodė Augustė Sukarevičiūtė, kuri laimėjo vieną sidabro ir tris bronzos medalius. Rasa Ribačiauskaitė iškovojo du bronzos medalius. Aivaras Jonauskas ir Martynas Gecevičius pateko į finalą ir užėmė aukštą septintąją vietą. Jaunių grupėje labai puikiai pasirodė Nojus Sukackas, kuris laimėjo Lietuvos jaunių čempionato bronzos medalį. Daugai buvo pastebėti visos Lietuvos mastu ir pasveikinti. Per labai trumpą laiką pasiekė aukštų rezultatų. Mažytis regioninis Daugų miestelis nurungęs didmiesčius! Didžiuojamės savo auklėtiniais, kurie garsina mūsų mokyklą ir Alytaus rajoną. Sportininkus treniravo mokytojas - treneris Rimas Sukackas.