2021 m. Alytaus rajono tinklinio 35+ lygos varžybose triumfavo Venciūnų komanda!

• Paskelbė : Dalė Keparutienė
  • Paskelbta: 2021-11-30
  • Kategorija: Varžybos

Lapkričio 25 dieną finišavo penktosios Alytaus rajono tinklinio mėgėjų lygos 35 + varžybos, kurias organizavo Alytaus r. meno ir sporto mokykla. Renginys vyko VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje. Šį kartą varžybos vyko dviejų ratų sistema, komandos susitiko po du kartus. Po pirmojo rato atrodė, kad Pivašiūnų tinklininkai neužleis pirmosios vietos ir šių metų čempionate, visi varžovai buvo įveikti; Daugų ir Alytaus r. meno ir sporto mokyklos komandos 2:0; Venciūnų tinklininkai 2:1. Antrame rate galingai startavo Venciūnų komanda, kuri visus varžovus nugalėjo ,,sausais“ rezultatais 2:0 ir pirmą kartą iškovojo čempionų vardus, antrąją vietą pelnė keturis kartus šiose varžybose nugalėjusi Pivašiūnų bendruomenės komanda, trečiojoje - Daugų tinklininkai, kurie antrame rate nusileido visiems varžovams ir tik palankesnio taškų skirtumo (+2) aplenkė ketvirtoje vietoje likusią meno ir sporto mokyklos komandą.

Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, kuriuos įteikė Alytaus r. meno ir sporto mokyklos direktorė Auksė Sapežinskienė ir mokyklos tarybos pirmininkė Laima Zalanskienė. Direktorė dėkojo varžybų iniciatoriui, mokytojui metodininkui Sigitui Junevičiui, metai iš metų apjungiančiam gausų būrį Alytaus rajono sporto entuziastų. Varžybų organizatoriai dėkojo Tomai Anušauskaitei už atliktus nuotaikingus muzikinius kūrinius.

Gruodžio 22 d. tinklininkai dar kartą susitiks tradiciniame Kalėdiniame turnyre.

Varžybos vykdytos Alytaus rajono savivaldybės remiamo sporto rėmimo projekto „Alytaus rajono sportas“ lėšomis.