Startuoja projektas ,,Sveikata visus metus 2024“

Startuoja projektas ,,Sveikata visus metus 2024“

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos komanda ,,MES – JĖGA!“ dalyvaus projekte ,,Sveikata visus metus 2024“, kurį organizuoja – Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra. Projekto trukmė – 2024 metų sausio-gruodžio mėnesiais.

Projekto tikslas – padėti vaikams, mokiniams įgyti visapusišką sveikatos sampratos suvokimą, išugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Įgyvendintus kiekvieno mėnesio iššūkius projekto dalyviai fiksuos  ir parengs komandos Sveikatos knygą/dienoraštį. Viso numatomos 4 knygos/dienoraščiai: žiemos, pavasario, vasaros, rudens.  Žiemos – atsispindėtų sausio ir vasario iššūkiai – siunčiami iki kovo 10 d.; Pavasario – kovo, balandžio, gegužės  iššūkiai – siunčiami iki birželio 10 d.; Vasaros – birželio, liepos ir rugpjūčio iššūkiai – siunčiami iki rugsėjo 10 d.; Rudens – rugsėjo, spalio ir lapkričio  iššūkiai – siunčiami iki gruodžio 1 d.

Ką gi, nepasiduokime ir visu greičiu pirmyn! Sausio mėnesio iššūkis ,,Sukurk savo sveikatos kodą“. Kiekvieno mėnesio iššūkis bus skelbiamas mokyklos tinklapyje ir facebook. Lauksime kūrybiškų, išradingų, įdomių, o gal juokingų, bet atitinkančių iššūkio temą foto. Vertinant komandų pateiktis bus atsižvelgiama į sveikos gyvensenos principų propagavimo ir įgyvendinimo integralumą bei paskelbtos iššūkio temos atskleidimą, pateikimą laiku ir įgyvendinimo kūrybiškumą, individualumą.

Projekto komandos ,,MES – JĖGA“

vadovė Laima Zalanskienė

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos