KVIEČIAME!

2021 m. gegužės 22-23 dienomis Nemunaityje, vyks savaitgalio dieninė sporto stovykla atvirose erdvėse Alytaus rajono vaikams. Stovykla vykdoma pagal projektą

 ,,SVEIKATOS STIPRINIMAS IR SPORTINIŲ GALIMYBIŲ PLĖTRA, ĮSIGYJANT SPORTO INVENTORIŲ IR ĮRANGĄ“ Nr. SRF-FAV-2020-1-0145 BENDRAI FINANSUOJAMO VALSTYBĖS SPORTO RĖMIMO FONDO LĖŠOMIS, KURĮ ADMINISTRUOJA ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTERIJA IR ŠVIETIMO MAINŲ PARAMOS FONDAS.

Stovyklautojai susipažins bei išbandys šias sporto šakas: futbolą, imtynes, dziudo, krepšinį. Bus vedamos paskaitos apie sveiką gyvenseną, fizinio aktyvumo naudą sveikatai, užsiėmimų metu jaunieji sportininkai išbandys įvairių sporto šakų techniką bei taktiką, atliks bendro fizinio pasiruošimo, jėgos, atpalaiduojančius pratimus. Futbolo ir krepšinio pratybų veiklos: bendras fizinis pasirengimas (bėgimas, ėjimas, bendro lavinimo pratimai, tempimo pratimai, judrieji žaidimai, estafetės), technikos ir taktikos mokymas ( kamuolio varymas, perdavimas, stabdymas, apgaulingi ir klaidinantys veiksmai, smūgiavimas į vartus, vartininko žaidimo technikos pagrindai, metimai į krepšį, kamuolio dengimas ir atėmimas, taktikos veiksmai), mokomasis futbolo ir krepšinio žaidimas. Dziudo ir imtynių pratybų veiklos: pramankšta, akrobatiniai, atpalaiduojantys pratimai, technikos tobulinimas stovėsenoje, jėgos, greičio, ištvermės pratimai, raumenų tempimo pratimai, pratimai su gumomis, svarmenimis, kompleksinės estafetės ir kt. Stovykloje bus ugdomas vaikų bendravimas ir bendradarbiavimas, tolerancija, pasitelkiant komandos formavimo, susipažinimo žaidimus bei bendras veiklas.

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos