Pergalės tarptautiniame baidarių polo turnyre

• Paskelbė : Dalė Keparutienė
  • Paskelbta: 2023-11-24
  • Kategorija: Didžiuojamės

2023 m. lapkričio 18-19 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos baseine vyko tarptautinis baidarių polo turnyras „Dzūkijos taurė 2023“. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Lenkijos, Suomijos, Čekijos, Trakų, Alytaus miesto ir rajono.Vaikų grupėje varžėsi sportininkai iš Varšuvos, Prahos, Alytaus ir Daugų. Mūsų  jaunieji irkluotojai pateko į finalą. Po atkaklios kovos ir  pratęsimo, vienu įvarčiu pralaimėjo  Prahos komandai ir užėmė aukštą II-ąją vietą. Komandoje žaidė Martynas Gecevičius, Aivaras Jonauskas, Titas Barysas, Deivydas Karpis, Rasa Ribačiauskaitė, Augustė Sukarevičiūtė ir komandos kapitonas Vakaris Sukackas, kuris buvo pripažintas geriausiu turnyro žaidėju. Komandos treneris Rimas Sukackas.

Antroje amžiaus grupėje U-17 varžėsi jungtinė Alytaus SRC – Alytaus r. meno ir sporto mokyklos  komanda. Šioje grupėje dalyvavo komandos iš Kališo, Katovicų, Suomijos. Mūsų komanda turnyrą pradėjo banguotai, bet pasiekė pusfinalį. Kur susitiko su suomiais ir juos nugalėjo patekdami į finalą. Finale žaidė su grupės lyderiais iš Kališo. Vyko intensyvi kova ir mūsų komanda užtikrintai laimėjo 7-3, iškovodami aukso medalius ir turnyro taurę. Komandoje žaidė: Gabrielė Čepulytė, Samanta Dirsytė, Edvardas Dirsė, Justas Serkovas, Rojus Tupikas, Vakaris Sukackas ir komandos kapitonas Nojus Sukackas. Komandos treneris Rimas Sukackas.