III vieta atvirame kanupolo čempionate

2019 m. lapkričio 16-17 d. Alytuje vyko atviro kanupolo čempionato finalinio turo varžybos. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Lenkijos, Rusijos, Čekijos ir Lietuvos. Varžybos vyko dvejose grupėse – I divizionas (vyrai) ir II divizionas (jauniai U-17 ir moterys).

Jaunių U-17 ir moterų grupėje dalyvavo 8 komandos. Šios amžiaus grupės nugalėtojais tapo ASRC komanda, antrą vietą laimėjo Trakų kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai, trečią vietą iškovojo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos „Daugų“ komanda, kuri rungtynėse dėl bronzos medalių nugalėjo Novgorod „Legion“ bendraamžius. Rezultatyviausiu žaidėju šioje amžiaus grupėje tapo mūsų mokyklos mokinys Nojus Serkovas. Alytaus r. meno ir sporto mokyklos „Daugų“ komanda: Ernestas Dirsė, Samanta Dirsytė, Nojus Serkovas, Kelmelis Rokas, Tautvydas Velička, Kastytis Protasevičius, Irmantas Dumbliauskas.