„Alytaus taurė 2020“

2020 m. vasario 15-16 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko 31-asis tradicinis tarptautinis kanupolo turnyras „Alytaus taurė 2020“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Olandijos, Lenkijos, Rusijos, Vengrijos, Suomijos, Lietuvos. Dviejose amžiaus grupėse – I divizija (vyrai) ir II divizija (jauniai U-17 ir moterys),jaunių U-17 ir moterų grupėje dalyvavo šešios komandos.  Alytaus r.  meno ir sporto mokyklos jaunieji irkluotojai sėkmingai pradėjo varžybas ir  iškovojo keturias pergales, o vienas rungtynes su Alytaus sporto ir rekreacijos centro komanda (Alytaus SRC) sužaidė lygiosiomis. Abi šios komandos iškovojo teisę žaisti finale. Finalo varžybas sėkmingiau žaidė Alytaus r. meno ir sporto mokyklos irkluotojai, sunkiose rungtynėse iškovoję pergalę rezultatu 3:2. Grupės nugalėtojais tapo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos komanda, sidabro medalius iškovojo Alytaus SRC jaunimas, bronzos – Trakų baidarininkai. Rezultatyviausiu šios grupės sportininku tapo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos komandos narys Nojus Serkovas. Nugalėtojų, Alytaus r. meno ir sporto mokyklos  komandoje žaidė Nojus Serkovas, Kastytis Protasevičius, Tautvydas Velička, Irmantas Dumbliauskas, Gabrielė Čepulytė, Samanta Dirsytė.